Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home4/aizuddin/public_html/wp-content/plugins/duplicate-wp-page-post/duplicate-wp-page-post.php:2) in /home4/aizuddin/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Comments for FR Laptop Service http://frlaptopservice.com Laptop Rosak? Kami Ada Sun, 18 Jun 2017 01:14:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.1 Comment on Betul Ke Laptop Lagi Laju Kalau Guna SSD? by irana http://frlaptopservice.com/betul-ke-laptop-lagi-laju-kalau-guna-ssd/#comment-18 Sun, 18 Jun 2017 01:14:35 +0000 http://frlaptopservice.com/?p=12480#comment-18 sy bermiat nk wat SSD dilaptop sy tp sy duk jhr kdai ni ktne ye

]]>
Comment on 7 Tanda Bateri Laptop Hampir Rosak by Anasyima http://frlaptopservice.com/7-tanda-bateri-laptop-hampir-rosak/#comment-17 Thu, 01 Jun 2017 22:20:59 +0000 http://frlaptopservice.com/?p=12319#comment-17 ]]> Maaf nak tanye. Battery sign di laptop saya menunjukkn sudah full 100% tapi bila saya tutup charger laptop terus terpadam. Maksudnya battery da rosak ke ? Sebelum ni tak nampk tanda2 battery nak rosak means masih boleh on laptop dgn battery almost 2 hours jugak cuma jangka hayat battery xlama mcm masa awl2 pembelian. Saya da pakai laptop 3 tahun lebih 😔

]]>
Comment on DIY : Bina PC Anda Sendiri – Part 1 by Wan http://frlaptopservice.com/diy-bina-pc-anda-sendiri-part-1/#comment-11 Sun, 30 Apr 2017 13:03:20 +0000 http://frlaptopservice.com/?p=11690#comment-11 Terbaik!!

]]>
Comment on Masalah : Tak Boleh Connect Internet Guna Wi-Fi by Syazwan G-Vecom (pro) http://frlaptopservice.com/masalah-tak-boleh-connect-internet-guna-wi-fi/#comment-9 Sun, 16 Apr 2017 02:52:46 +0000 http://frlaptopservice.com/?p=10939#comment-9 Kalau nak updated driver boleh pergi kat device manager

]]>
Comment on Masalah : Tak Boleh Connect Internet Guna Wi-Fi by Anis Syafiqah http://frlaptopservice.com/masalah-tak-boleh-connect-internet-guna-wi-fi/#comment-8 Wed, 05 Apr 2017 05:10:46 +0000 http://frlaptopservice.com/?p=10939#comment-8 Kat mana nak download new wifi driver ? Boleh bagi link ?

]]>
Comment on Masalah : Tarikh Kat Laptop Tak Sama Dengan Tarikh Sebenar by Nizar http://frlaptopservice.com/masalah-tarikh-kat-laptop-tak-sama-dengan-tarikh-sebenar/#comment-7 Tue, 04 Apr 2017 06:09:44 +0000 http://frlaptopservice.com/?p=10931#comment-7 CMOS Battery xmhl pun. Lbh kurg bateri jam jugak. Ambik sample n gi beli kt kedai. Ataupun pergi mana2 kedai repair laptop. Ckp nk cmos battery:)

]]>
Comment on Masalah : Tarikh Kat Laptop Tak Sama Dengan Tarikh Sebenar by Hana http://frlaptopservice.com/masalah-tarikh-kat-laptop-tak-sama-dengan-tarikh-sebenar/#comment-6 Mon, 03 Apr 2017 01:50:20 +0000 http://frlaptopservice.com/?p=10931#comment-6 Salam..
Mahal tak kalau nak tukar cmos battery tu?

]]>
Comment on 10 Punca Kenapa Laptop Anda Slow by Nor adilah http://frlaptopservice.com/10-punca-kenapa-laptop-anda-slow/#comment-5 Tue, 21 Mar 2017 04:53:13 +0000 http://frlaptopservice.com/?p=10777#comment-5 Saya baru ja tukar internal hardisk 1tb dan leptop sya jdi slow
Sblum ni sya guna 500gb ja..

Apa masalah nya?

]]>